ВЕН Оригиналниот Дизајн Рачно Насликани Чевли Обичај Специјални Сили Маскирна Шема Ниска Топ Платно Патики Унисекс Специјални Подароци
Ново

ВЕН Оригиналниот Дизајн Рачно Насликани Чевли Обичај Специјални Сили Маскирна Шема Ниска Топ Платно Патики Унисекс Специјални

DEN 2028.00
DEN 3120.00

Во форма достапна за нарачката

Еден-на-еден клиент сервис службеници ќе ви одговори веднаш на секое прашање, ве молиме почекајте трпеливо кога нема брза одговор се должи на време заостануваат. Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет на чевли. Рачно насликани чевли тука се сите за својата посебност и индивидуалност. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода
4. Еднаш мајка од Америка пишува ни е-маил за голема благодарност за чевли таа купи за неа 2 синови, таа се насмевна со солзи како момчиња биле луди за овие чевли и ја бакна кога го виде чевли. Вен има повеќе од 4 години работно искуство во понудата рачно насликани чевли.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Воведувањето на производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли. Елаборат дизајн 4.
Позитивни повратни информации ви носи дополнителни $5 Попуст за следните наредби од вас или вашите пријатели. Пополнете скица со боја
3. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи.
Пакување
Превозот
Повратни информации
Ние го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и вашите позитивни повратни информации е мотивација која може да ни помогне да се понуди подобра услуга.
Во изминатите 4 години, добивме многу позитивни повратните информации од клиентите, која е главната мотивација за нас да се оди напред.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети. Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да ви помогне да добиете уште 5% ПОПУСТ Попуст.
Врати/Размена
Враќање и замена се прифатени во рок од 7 дена од добивање на чевли.
ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;
ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче чиста хартија снимени на кат;
ЧЕКОР 3 : Марко најдолгиот дел на ногата (познато како пета-да-пети должина) на хартија.
Купувачот Читање
Начин На Плаќање
Даночни/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат.
Дизајнер/Сликарот
Услуга На Клиентите
Логистика
Ова е значењето на Вен , кој се прави најдобро да се направи рачно насликани чевли удобно, убави, персоналните и практични. Се нацрта скица 2. Луѓето кои купиле од нас користат овие рачно насликани чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини, итн. Само контактирате и да ни понудат вашиот претходен цел броеви или линкови од страници, каде што споделување на чевлите, ние ќе ги ревидира и да се намали цената за вас. Можете да најдете разни дизајн на аниме цртан филм, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија и др.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.

Главните својства

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Summer2017
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Ниска
Затворање Тип:
Чипка-Up
Insole Материјал:
Латекс
Стил:
Класици
Број На Модел На:
kn24
Горниот Материјал:
Платно
Функција:
Рачно Насликани

Избор на купувачот