[RainLoong] Жолта Цвеќиња Хартиена Салфетка Цвет Настан & Партија Ткиво Салфетка Снабдување Декорација 33cm*33cm 20pcs/пакет/многу
Ново

[RainLoong] Жолта Цвеќиња Хартиена Салфетка Цвет Настан & Партија Ткиво Салфетка Снабдување Декорација 33cm*33cm 20pcs/пакет/многу

DEN 145.00
DEN 153.12

Во форма достапна за нарачката


Стил : Материјал : 100% Суровини и Дрво Целулоза ( Б iodegradable и Еколошки ) Плочка Siz e : 13"*13" (33cm*33cm) Folden големина : 6.5"*6.5" (16.5 cm*16.5 cm) Пакување : 1pack/opp вреќа, 1 пакет = 20 компјутери (2 слоеви/компјутери) Количина : 1 пакет/многу Тежина : околу 80g/пакување на Храна-одделение ,Вода-базирани Мастило, Животната средина Пријателски, Nontoxic. Хартија може да имаат малку збрчкана,ако умот,да не го купуваат. Може да имаат малку боја различни со различни компјутер,ако умот,да не го купуваат.

Главните својства

Број На Модел На:
UF-168
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Салфетки & Салфетка Прстени
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Шема:
Цвет
Бренд Име:
RainLoong
Големина:
13*13 (33cm*33cm)
Тип:
Декоративна Хартија
is_customized:
Yes

Избор на купувачот