4Pcs Темна Ноќ LED Светлечки Светлина-up Најлон Бадминтон Shuttlecocks Затворен & Отворено Спортски Шарени Топки Осветлување
Ново

4Pcs Темна Ноќ LED Светлечки Светлина-up Најлон Бадминтон Shuttlecocks Затворен & Отворено Спортски Шарени Топки Осветлување

DEN 156.00
DEN 226.56

Во форма достапна за нарачката


LED светилки се инсталирани во задниот дел од плута, со On/Off (исклучено) push button
Допрете вклучите светлата, IC контрола
Може да биде осветлена 20 часа, бадминтон акцент отколку што може да се користи во ниско-светло ноќ
Добро издржливост и одлични перформанси
Спецификација :
Материјал : goose пердув, пердув, SMD светилки, електронски производи
Боја : Изглед бела (светла боја е три бои флеш, зелена, црвена, сина)
Објектот големина : 90*63 мм / 3.54"*2.48" (Прибл.)
Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
4 X LED Shuttlecock

Главните својства

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Е Светилки Вклучени:
Yes
Обликот:
Топката
Тип:
Атмосферата
Енергија:
Допир
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Тип На Батерија:
копчето ќелија
сертификација:
CCC
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
Yes
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Број На Модел На:
led shuttlecock
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Wattage:
--
Напон:
--
Материјал:
goose пердув, пердув, SMD светилки, електронски производи

Избор на купувачот