Кристал Кристал Keyring Шарм Pendant Чанта Торба Копче Прстен Синџир Keychain Пурпурна Мачка
Ново

Кристал Кристал Keyring Шарм Pendant Чанта Торба Копче Прстен Синџир Keychain Пурпурна Мачка

DEN 115.20

Во форма достапна за нарачката


Сосема нов и висок квалитет, Направени од Високо Квалитетни Алуминиумски и Кристал Може да се користи како keychain или декорација Одличен подарок за себе или за вашите пријатели Тип : копче chain Brand нов и висок квалитет
Направени од Високо Квалитетни Алуминиумски и Кристал
Може да се користи како keychain или декорација
Одличен подарок за себе или за вашите пријатели
Тип : копче синџир
Големина : Прикажува како слики
Бои : Виолетова
Модел : Мачка
Пакетот вклучува
1 X Мачка keyring
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Главните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура

Избор на купувачот