Жирафа Глава Ѕид Налепници Џунглата Диви Животни Дома Декор Винил Отстранлив DIY Бесплатен Превозот
Ново

Жирафа Глава Ѕид Налепници Џунглата Диви Животни Дома Декор Винил Отстранлив DIY Бесплатен Превозот

DEN 384.00
DEN 427.20

Во форма достапна за нарачката


големина 44cmx56cm
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Главните својства

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, руменило, Кафена, Светло Сива, Темно Сива боја, Небо Сина, Портокалова
Големина:
44cmx56cm
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
523
Материјал:
Хартија
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Соба:
дневна соба
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Тема:
Животни
Стил:
Полна Боја

Избор на купувачот