10yards Бела и Црна Ткаенина Полиестер Цвет Applique Venise Чипка Намали Занает за облека
Ново

10yards Бела и Црна Ткаенина Полиестер Цвет Applique Venise Чипка Намали Занает за облека

DEN 680.00
DEN 715.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте Виножито Мала Куќа
1.Димензии : Ширина : 5cm
2.Боја : Бела,Црна
3.Материјал : Полиестер
MOQ е 10 јарди/многу

Главните својства

боја:
Црна, Бела
Тип На Производ:
Чипка
Бренд Име:
QRTRIM
Декорација:
Чипка
Ширина:
5CM
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Број На Модел На:
rb-l001
Материјал:
100% Полиестер
is_customized:
Yes

Избор на купувачот