[DIFANNI]Бохемија стил жените долго shawls и Шарени марами tassel цвет печати етничка bandana познатиот бренд шамија Заврши Viscose
Ново

[DIFANNI]Бохемија стил жените долго shawls и Шарени марами tassel цвет печати етничка bandana познатиот бренд шамија Заврши Viscose

DEN 471.00
DEN 673.44

Во форма достапна за нарачката


[Description] :
100% Сосема Нов
Пакување : opp вреќа
Пол : Возрасни, Жени
Материјал : полиестер и viscose
Шамија Големина( приближно) : Должина 180 СМ, Ширина 95 СМ (1cm=0.3937 инчи)
Карактеристики : Декорација
Сезона : Четири Сезони
Шаблон Тип : Цветни печатење, tassel
Стил : Жените Шамија, Марами
Стил : начин (на Европски и Американски)
Бои : Мулти Бои за вашиот избор
(благо боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
[ Белешки ] :
Трговија на големо : ве Молиме контактирајте со нас пред купување на голема количина, ние ќе го цитирам фабрика цена за вас.
Царинење : за Да се избегне царина, вредноста е ниска и дарот на царинската декларација.

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
DFS070
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
DIFANNI
Материјал:
Viscose,Полиестер
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Геометриски
Големина на:
За 180x95cm
Модел:
Печати
За оваа сезона:
Пролет, Лето,Есен ,Зима Марами
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба

Избор на купувачот