Автомобил Стил опашка светла за ФОЛКСВАГЕН Голф 6 LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна
Ново

Автомобил Стил опашка светла за ФОЛКСВАГЕН Голф 6 LED Опашка Светилка задните трупот светилка покрие светилки drl+сигнал+кочница+обратна

DEN 14191.00
DEN 17520.00

Во форма достапна за нарачката


Бесплатни shiping ! 12 V 6000k LED Задни светла за "ФОЛКСВАГЕН" Фолксваген Голф 6 2009-2012 taillight светилки авто светлина кочница светлината LED светла

Главните својства

Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
1.5kg
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Фолксваген Модел:
Голф
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Дијаметар:
40inch
Име На Модел:
голф 6
Специјални Функции:
Светилки drl
Материјал Тип:
ABS
Леќа:
Не Се Вклучени
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
Фолксваген Голф 6
Година:
2009-2012
Тип На Објект:
Задните Светла

Избор на купувачот