Висок Квалитет на Перница Покрие Убава Девојка и Цвет Перница ги Покрива Катедрата 45X45Cm Памук, Лен Дома на Каучот Седиште Оркестарот Eid Cojines
Ново

Висок Квалитет на Перница Покрие Убава Девојка и Цвет Перница ги Покрива Катедрата 45X45Cm Памук, Лен Дома на Каучот Седиште

DEN 172.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Висок Квалитет на Перница Покрие Убава Девојка и Цвет Перница ги Покрива Катедрата 45 X45 Cm Памук, Лен Дома на Каучот Седиште Оркестарот Eid Cojines
1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка)
2. Перница поклопецот е еден двострано печатење,назад е Беж
3. Невидливи патент на долната страна на Перница залив
4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење.
5. Ако изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа Само може да се провери порака во
Кина,но не може да се Провери на превозот порака во вашата земја.
(Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Детали Слики
Ве молиме имајте во предвид : 1. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. 2. Ние обично брод во рок од 3 дена.(Освен празник) 3. Можете да контактирате со нас во секое време,кога ќе не прими стоката или стоката има проблем.Ве молиме не прашувај за спорови и лоши рецензии.Ние ќе го реши проблемот за вас. Ни даде 5 ѕвезди ве молиме,ви благодарам многу!

Главните својства

Големина:
450mm*450mm
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Шарени Булдог
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Y9057
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Полиестер лен
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Havern не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Беж
Шема:
Црна и Сива Девојка Слика,Убава,Убава

Избор на купувачот