1:35 германски анти-оклоп пешадија
Ново

1:35 германски анти-оклоп пешадија

DEN 168.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Скала : 1 : 35
Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на :
Ова е смола делови, исклучителна детали.
Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.
Превоз :
Сте заробени стоки, ние ќе се справи со пет дена,
Ние ги користиме Кина Пост воздух парцела транспорт.
Генерално бараат 20 - 25 дена, може да бидат испратени на вашата страна.

Главните својства

Возраст Опсег:
> 8 години
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не готов производ. Тоа е делови! !
Материјал:
Смола
Скала:
1
Бренд Име:
idg
Тема:
Воена минијатури
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачот