5pcs Refillable pgi-520 PGI 520 Б.К CLI 521 Б.К C M Y мастило кертриџ За canon PIXMA + ЛАК чипови
Ново

5pcs Refillable pgi-520 PGI 520 Б.К CLI 521 Б.К C M Y мастило кертриџ За canon PIXMA + ЛАК чипови

DEN 552.00
DEN 600.00

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 1, мастило базен - употреба на еколошки пластични PS транспарентен материјал, 2, мастило устата вграден влакна прашина филтер 3, новиот ЛАК чипови 4, стандардни гумени затка - голема црна / црна / жолта / сина боја / црвен 5, дистрибуција течење-доказ силикони подлога 6, Висок Квалитет Произведени според ISO9001/ISO9004. 7, може да се полнат долгорочни висок квалитет - принтер ink, (ПРАЗЕН) 8, мастило опсег : бои - пигменти Refillable Касети Компатибилен за Canon PGI-520 BK CLI-521 BK/CLI-521 C/CLI-521 M/CLI-521 Y/CLI-521 P-Б.К.
Refillable за
Боја
Количина
Капацитет
PGI-520
Црна
1
Празен
CLI-521
Фото Црна
1
Празен
CLI-521
Синозелена
1
Празен
CLI-521
Магента
1
Празен
CLI-521
Жолта
1
Празен
Мастило кертриџ модели : PGI-520 CLI-521 ( за Европа регионална печатач )
Компатибилен КАНОН принтер модел : PIXMA MP540 / MP545 / MP550 / MP558 / MP560 / MP568 MP620 / MP620 B / MP628 / MP638 / MP630 MP640 / MP640 R / MP648 / MP980 / MP988 / MP990 / MP996 MX860 / MX868 / MX870 / MX876 IP3600 / IP3680 / IP4600 / IP4680 / IP4760
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Главните својства

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Број На Модел На:
PGI-520 CLI-521
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
COAAP
Обоени:
Yes

Избор на купувачот