Глуждот Нараквици Нога Нога Синџир Златна Боја Кристал Слон Шарм Anklets За Жените Двојно Синџири Бос Сандали Плажа Накит
Ново

Глуждот Нараквици Нога Нога Синџир Златна Боја Кристал Слон Шарм Anklets За Жените Двојно Синџири Бос Сандали Плажа Накит

DEN 73.00
DEN 132.48

Во форма достапна за нарачката


Глуждот Нараквици Нога Нога Синџир Златна Боја Кристал Слон Шарм Anklets За Жените Двојно Синџири Бос Сандали Плажа Накит
Објектот Информации Материјал : Цинк Легура Големина : Боја :
Како слика Количина : 1 парче

Главните својства

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Должина:
20 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Бренд Име:
wj.јао
Број На Модел На:
996
боја:
злато боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер Ретро Етничка Бохемија Панк Домот

Избор на купувачот