VT85LP Замена Проектор Голи Светилка Одговара За NEC VT490 VT491 VT580 VT590 VT595 VT695 VT495 КАНОН НН-7250 НН-7260 проектори
Ново

VT85LP Замена Проектор Голи Светилка Одговара За NEC VT490 VT491 VT580 VT590 VT595 VT695 VT495 КАНОН НН-7250 НН-7260 проектори

DEN 1280.64

Во форма достапна за нарачката


Добредојдени се да ме контактирате за да добиете најдобри цени!!!
Број на модел : VT85 LP-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Примена : Комерцијални,Инженеринг,Затворен,Професионални,Едрење
Wattage : 130 W
Тип : Гол Светилка
Просечен Живот (часот) : 2500-3000 Часа
Место на Потекло : Шенжен , Кина (Копно)
Испорака Детална : во рок од 1-2days по добиени плаќање
Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна.
Се Користи во проектори : NEC VT490 VT491 VT580 VT590 VT595 VT695 VT495 КАНОН НН-7250 НН-7260
Превозот :
1.MOQ : 1piece/парчиња
2.Време на испорака : рок од 1-2days по примена на плаќање
3.Превозот : Од DHL,UPS-от,Fed Ex.ЕМС.Кина Пост.Epacket итн.
4.Пакет : Секој проектор светилка доставени во специјално спакувана кутија со единствен сериски број.
Ние можеме да снабдување :
1.Оригиналниот светилка модул(НП/OLM)
2.Оригиналниот светилка со домување(OWH/GLM/OEM)
3.Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB)
4.Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/СМ)
5.Компатибилен голи светилка (CB)
Брендот вклучуваат : UHP VIP NSHA ХС HSCR UHE NSH UHB SHP ,итн.
Ако може да се најде потребни модели во нашата продавница,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас ,
ние ќе ви понуди подетални информации.

Главните својства

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
VT85LP-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Тест:
Сите светилки се тестирани пред превозот
Тип:
Проектор Голи Светилка
Гаранција:
180 дена
производство:
Сите светилки се произведуваат во нашата фабрика
Дел Број:
VT85LP-БЛАГАЈНИЧКИТЕ

Избор на купувачот