Pricess Девојка Топла Розова Убави Фустани,Елегантен Девојка Танцување Фустан,Деца Девојка Церемонија Партија Фустани Издлабени
Ново

Pricess Девојка Топла Розова Убави Фустани,Елегантен Девојка Танцување Фустан,Деца Девојка Церемонија Партија Фустани Издлабени

DEN 1076.00
DEN 1132.32

Во форма достапна за нарачката


Pricess Девојка Топла Розова Убави Фустани,Елегантен Девојка Танцување Фустан,Деца Девојка Церемонија Партија Фустани Издлабени
Големина На Табелата
Слики Покажуваат
Добра услуга
Брз одговор и добра услуга по продажбата. Вашите прашања ќе се одговори во рок од 48 часови.
Испорака
1.Доколку наредбата не е голема,од врата до врата услуга од страна на курир е во ред,како што TNT,DHL,Fedex,UPS-от,EMS
2.By воздух или море преку вашиот посочи спедитор е нормален начин ние го направите.
3.Ако не го имаат на вашата спедитор,ние може да се најдат најевтините спедитор да брод на стоките на вашиот посочи порта.
Враќање & Гаранција
Ние се провери секој елемент пред shippment на проблемот во транзит.
Ние ќе ги искористиме нов производ за замена на оштетени слободно. Ако не satify со нашиот производ, pls се врати во рок од 15 дена по добивање на пакет преку препорачана воздух mail. И ги задржи своите оригинални пакет.
Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.
Одговорност
Купувачот треба да ги сноси увоз даночни и други сопствени такса, ако се случи. Нормално ние ќе го направи пониска цена и објавува дека "подарок" или "примерок" во INV, купувачот може да го спаси некои даночни можеби.
Ако купувачот има било какви посебни барање за INV, pls ни кажете пред shippment.
Ако постои обичај проблем се случи, ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на купувачот да се реши тоа.
Повратни информации
Ако ги задоволи со нашиот производ, pls оставете ги вашите позитивни повратни информации. Ние, исто така, ќе им даде на вашиот нашиот добар фидбек
Добар фидбек ќе се поттикне ние снабдување подобра услуга за клиентите.
Pls contach со нас пред да остави негативни и неутрални повратни информации. Ние мислиме дека можеме да го реши секој проблем со добра комуникација.
Цел
Прв клиент. 100% задоволство!!!

Главните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
Се Прашувам Грав
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Бал
Јака:
Екипажот Вратот
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вграден Градник:
No
Број На Модел На:
711
Големина:
3-4-6-8-10-12
MOQ:
1pc
Пакет:
1pc во една opp вреќа
плаќање:
Зачувам
време на испорака:
15 дена
испорака:
кина пост воздух mail
Ткаенина Тип:
Chiffon
Вистински Примерок:
Yes

Избор на купувачот