бебе момчиња облека поставува Есен памук качулка + панталони + бела кошула 3pcs одговараат 2017 нови секојдневен тимови за Деца момче облека
Ново

бебе момчиња облека поставува Есен памук качулка + панталони + бела кошула 3pcs одговараат 2017 нови секојдневен тимови за Деца

DEN 717.00
DEN 863.52

Во форма достапна за нарачката

12 M : грб должина е 36cm,биста е 52cm,долги панталони е 46cm,,тоа е одговара за 73-80см висина, 24 M : грб должина е 38cm,биста е 56cm,долги панталони е 48cm,,тоа е одговара за 80-85cm висина, 3 T : грб должина е 40cm,биста е 58cm,долги панталони е 50cm,,тоа е одговара за 85-90cm висина, 4 T : грб должина е 42cm,биста е 62cm,долги панталони е 52cm,тоа е одговара за 90-100cm висина, ако бебето е масти,ве молиме изберете поголем големина! Прирачник мерења на локации, може да се 1-3cm грешка. Цел и превозот 1. Ве молам оставете ме порака за точната боја по плаќање . 2. Нормално, ние ќе бесплатен превозот на стока од кина пост воздух mail, ве молиме контактирајте со нас, прво, ако сакате да брод од страна на курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fedex или други превозот компании. Политика на враќање Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот. Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети. Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме! Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Главните својства

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Број На Модел На:
8678654520
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Маскирани
Outerwear Тип:
Грб
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
HUANXIXIAOXIONG
Sleeve Стил:
Редовни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
боја:
Жолта Зелена

Избор на купувачот