6 Парови 1-5 години Новородено Бебе Памучни Чорапи за Девојки и Момчиња Печати Краток Тенка Мрежа Повик Цртан филм Sock
Ново

6 Парови 1-5 години Новородено Бебе Памучни Чорапи за Девојки и Момчиња Печати Краток Тенка Мрежа Повик Цртан филм Sock

DEN 170.00
DEN 242.88

Во форма достапна за нарачката


1264713250074094 Намалена Производи US $ 2.55 /парче US $ 6.9 /парче US $ 1.7 /пар US $ 1.21 /пар US $ 2.9 /парче US $ 9.5 /парче US $ 13 /парче US $ 3.75 /парче US $ 2.69 /парче US $ 3.6 /парче US $ 2.9 /пар US $ 1.55 /парче US $ 9.1 /парче US $ 13 /парче US $ 7.9 /парче US $ 13.2 /парче US $ 25 /парче $ 19 /парче US $ 4.4 /парче САД $ 2.8 /парче US $ 1.92 /парче US $ 3.45 /парче US $ 2.28 /парче US $ 4.1 /парче US $ 5.15 /парче US $ 4.66 /парче US $ 13.9 /парче US $ 10.38 /парче US $ 6.2 /парче US $ 1.35 /парче
6 Пара / Многу Бебе Деца Деца Дете Памучни Чорапи за Девојки и Момчиња Печатени Краток Тенка Мрежа Повик Цртан филм Sock 1-5 Години
Големина : XS е за 0-1 Years, одговараат нога должина од 8-11 cm S е 1-3 Years одговараат на нога должина од 10-13 см М е за 3-5 Years, одговараат нога должина од 12-15 см 100% Сосема Нов Материјал : Памук Дизајн : Бебе (Новороденче)Цртан филм Чорапи Многу Удобен за Носење ! Големина може да се водат,одговара за 1-5 Години Материјали : околу 90% Памук,10% Spandex 6 парови =12pieces се различни стилови Боја : многу бои (како слика) Пакување : едноставен opp кеси. Имајте на ум дека е прикажана во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

Главните својства

Големина:
XS, S, M
Бренд Име:
Промена На Судбината
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
224309
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Погоден во сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
дизајн:
Цртани филмови, Симпатична,убава
Се применува за категорија:
Дете,Деца,Бебе,Девојка,Момче,Дете,бебе,Lad,Новороденче,Infantile,Деца
Функција:
Ја апсорбира потта, deodorization, диши слободно
ГОЛЕМИНА XS:
0-12 Месеци
Големина S:
12-36 Месеци
Големина M :
3-5 години

Избор на купувачот