нова промоција големи Акрилик цвет diy огледало 3d ѕид налепница дома декорација софа во позадина спална соба оркестарот бесплатен превозот
Ново

нова промоција големи Акрилик цвет diy огледало 3d ѕид налепница дома декорација софа во позадина спална соба оркестарот бесплатен

DEN 223.00
DEN 262.08

Во форма достапна за нарачката


Боја Огледало Сребро Огледало Злато Црна Инсталиран Големина 45x45
Производ површинскиот слој на заштитна фолија, ве молиме да го отстраните по инсталација

Главните својства

боја:
црна, златна
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Број На Модел На:
9170005
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Материјал:
Акрилик
Цел>=$160:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
боја:
Огледало Сребро Огледало Злато Црна
Стандардната Боја:
Огледало Сребро.
Пакет:
Нема мало пакување
Трговија на големо:
Поддршка на големо. Евтини
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Избор на купувачот