2-Pack 9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Fujifilm GFX 50-ТИТЕ / GFX50S Дигитална Камера
Ново

2-Pack 9H Калено Стакло LCD Екран Заштитник за Fujifilm GFX 50-ТИТЕ / GFX50S Дигитална Камера

DEN 335.52

Во форма достапна за нарачката


Опис
Го заштитува вашиот LCD екран од прашина и нула
Висок степен на цврстина чаша со 9 H нула отпор индекс
Високо пренос до 95% задржува екран јасност
Ултра-тенок 0.3 mm (0.02") оптичко стакло
Статички лепило го прави за Panasonic Lumix DMC-LX9 лесна апликација и отстранување без да остават леплива остатоци
Пакетот Вклучува :
2 x Стакло Екран Заштитник
2 x Влажни Избрише
2 x Сува Избрише
2 x Водич Налепница
2 x Прашина-апсорбер
Превозот Ние веруваме добивање на вашиот објект за вас е многу важна. па ние брод на ден, и може да бидат сигурни дека вашиот предмет ќе бидат испратени во рок од 24 часа по целосната уплата. Со цел да се избегне било обичај надомест за вас, ние ќе го означи објектот како подарок и пишување ниска вредност за објектот во декларацијата картичка. Ако имате било какво барање за тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да забележите дека ние не сме одговорни за било обичај должност или данок. Она што ние го користи е Кина/HK Воздух Mail Пост, која може да потрае околу 21 работни дена да пристигне од датумот на испраќање издадени.(Ова е за САД, КАНАДА, АВСТРАЛИЈА, европската унија, Азиските Земји. За други земји, тоа може да потрае повеќе време да пристигне). Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(7-10 работни дена), UPS-от(4-5 дена) или други назначени од вас. Цената е повисока од стандардните поштарина, околу $10 или повисоко. Ако сакате пост со ЕМС или UPS или други, ве молиме контактирајте со нас. Објектот ќе биде предаден излезе без следење на број се додека вредноста достигне $30.
Замена/Размена : Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена по добивање на објектот и ве молиме вратете го објектот во првобитната состојба .Ние ќе ви даде целосна наплата или замена на вашата набавка. Купувачот ќе плати се врати превозот цена, без оглед на било какви причини. Ние се обезбеди на нашите производи работат нормално, пред да ги објавите. Ако производи е скршен пред пристигнување до вас, сите што треба да направите е да фотографирате, да ни покаже нашата скршени производ. Ние и ветуваме на созревање 100% од вашите пари. Ве молиме проверете пакетот кога тоа доаѓа за вас, откако ќе се пријавите на пакет, ние ќе преземе никаква одговорност за мис количество на предмети. На предмети кои се купени со бесплатен превозот, ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ.
За Повратни информации : Вашето Задоволство е наша основна цел и на вашите повратни информации е многу важна за нас. Ние сакаме нашите клиенти да биде 100% задоволни со нивниот редослед. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. и 5 бодови НСД. Ние ќе остави 5 Бодови НСД повратни информации за вас. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. НЕ оставајте ја неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас.

Главните својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
FOTGA
Број На Модел На:
GFX 50-ТИТЕ
Употреба:
Камерата

Избор на купувачот