Мулти-носат метод самовила три-димензионални цвеќиња розова кратки ракави се облекуваат ( исто така, може да се Јакна облечи или Половина должина се облекуваат )
Ново

Мулти-носат метод самовила три-димензионални цвеќиња розова кратки ракави се облекуваат ( исто така, може да се Јакна облечи

DEN 1437.00
DEN 1512.00

Во форма достапна за нарачката


Мулти-носат метод самовила три-димензионални цвеќиња розова кратки ракави се облекуваат ( исто така, може да се Јакна здолниште или Половина должина на здолниште )
Една Големина : Градите Обемот : 64-90cm Должина на облекување : 72cm (внатрешни) -77cm (надвор) ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Бои може да се разликува поради различни monitor settings, резолуција и функции на вашиот монитор. Па ве молиме да се свесни дека кога ќе го добиете производот , може да има мала разлика во боја Изразат испорака Можете да изберете EMS / DHL , Кога DHL превозот цена е поскапо од EMS, но DHL брзина е повеќе забрзан од EMS, ние можеби изберете курирската служба DHL. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : - големината(S/M/L) на секоја земја се различни, ве молиме проверете јасно на производот страница или контактирајте со нас. -Ние може да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Превозот На купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачка) Наплата Сите стоки се проверуваат пред пратката, ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Sleeve Стил:
Пеперутка Ракав
Половината:
Империја
Бренд Име:
bigdajutu
Стил:
Симпатична
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Модални,Mesh
Декорација:
Appliques

Избор на купувачот