Гас на Резервоар за Гориво Petcock Switch за Suzuki TS100 TS125 TS185 TS250 TS400 B100 DS80 RM100 TM125 Нечистотија Моторни Велосипед Мотор #
Ново

Гас на Резервоар за Гориво Petcock Switch за Suzuki TS100 TS125 TS185 TS250 TS400 B100 DS80 RM100 TM125 Нечистотија Моторни Велосипед

DEN 276.00
DEN 383.52

Во форма достапна за нарачката


Гас на Резервоар за Гориво Petcock Switch за Suzuki TS100 TS125 TS185 TS250 TS400 B100 DS80 RM100 TM125 Нечистотија Моторни Велосипед Мотор #
Бренд Нови Резервни На Резервоар За Гориво Petcock
Боја : како на сликата
Димензија :
Дупка од центар до центар : 1.34" (34mm)
Вкупна Должина : 5.35"(135mm)
Одговара Модели :
за Suzuki TM 125 TM250 TM400 TS100 TS250 AX100
за Suzuki TS100 TS125 TS185 TS250 TS400 B100 DS80
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме проверете ја вашата правилната замена на делови пред да го купите, сликата покаже повеќе детали, ви благодарам.
Пакетот Вклучува :
1* Гориво Petcock
1* Заптивка
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.

Главните својства

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
TSX-LS028-TS100
Тип На Објект:
резервоар за гориво
Специјални Функции:
Гориво Petcock
Објектот Тежина:
0.1kg
Бренд Име:
FLYPIG
Материјал Тип:
Како се покаже слика
боја:
Како се покаже слика
Состојба:
Нови
квалитет:
ААА+
Пакет:
1 * Гориво Petcock

Избор на купувачот