DRELD Нерѓосувачки Челик R 1-7mm Р Мерач Радиус Мерач Замена Џеб Преклопен Нож Мерење & Мерни Алатки
Ново

DRELD Нерѓосувачки Челик R 1-7mm Р Мерач Радиус Мерач Замена Џеб Преклопен Нож Мерење & Мерни Алатки

DEN 192.00
DEN 225.12

Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот
Карактеристики 100% сосема нов. Стандард : R 1-7mm.
(1.0, 1.25, 1.5, 1.75, 2.0, 2.25, 2.5, 2.75, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7.0) Мерач вкупна должина : Околу. 6.7 cm. Мерач на вкупната дебелина : Прибл. 1.2 см. Сечилото должина : Околу. 2.5 cm. Сечилото ширина : Прибл. 1.2 см. Стандард : R 1-7mm. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!
Пакет се Вклучени 1 x Радиус Мерач
Со производот

Главните својства

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
радиус мерач
Стандард:
R 1-7mm
Мерач Вкупна Должина:
Прибл. 6.7 cm
Мерач На Вкупната Дебелина:
Прибл. 1.2 см.
Должина На Ножот:
Прибл. 2.5 cm.
Сечилото Ширина:
Прибл. 1.2 см.

Избор на купувачот