15pcs/Многу Пумпа 10ml Печати Лист Цвет Шема Спреј Мирис Шише Празно Патување Refillable Елоксирани Алуминиумски Стаклено Шише Парфем
Ново

15pcs/Многу Пумпа 10ml Печати Лист Цвет Шема Спреј Мирис Шише Празно Патување Refillable Елоксирани Алуминиумски Стаклено Шише

DEN 1144.00
DEN 1243.20

Во форма достапна за нарачката

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.90 /многу
парчиња / многу
1)Материјал : Стакло + Алуминиумски
2)Боја : Златна ,Сребрена ,Црвена ,Виолетова ,Сина .90 /многу
парчиња / многу
25 PCS Топла Неверојатно Патување Пумпа Парфем Atomizer Refillable Спреј Atomizer Празна Шише Стакло 5ml Елоксирани Алуминиумски Мирис Шише US$ 19.70 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу големо 10ml Refillable Елоксирани алуминиумски стаклено Шише парфем Со Кристално Патување Спреј Мирис шише Пумпа Случај US$ 58.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.00 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу Фабрика продажба 5ml Apple Шема Елоксирани алуминиумски парфем шише Празна Чаша парфимериски шише мирис шише со работ US$ 47.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.50 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу Топла Продажба 10ml Refillable Елоксирани Алуминиумски Чаша Празна Патување Парфем Шише Со Кристално Дупка Спреј Мирис Шише US$ 60.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
50pcs/многу Пумпа 10ml Елоксирани алуминиумски чаша празна патување парфем шише парфимериски шише парфем sprayer мирис, мирис шише US$ 70.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.50 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу Wholsale Патување 5ml Парфем Пумпа Atomizing Спреј Течни Стаклено Шише Елоксирани Алуминиумски Компактен Refillable Шише US$ 45.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.90 /многу
парчиња / многу
До 2015 пумпа Топла 100pcs/Многу празно шише парфем 5ml Елоксирани Алуминиумски Компактен Парфем Atomiser мирис празна чаша мирис-шише US$ 62.
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка.Pls остави порака која боја сакате . ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).50 /многу
парчиња / многу
50pcs/Многу Празни 15ml Refillable елоксирани алуминиумски Стакло Парфем Atomizer Шише Туристички промет на големо со Спреј Мирис шише Пумпа Случај US$ 62.Ви благодариме !ако не ,ние ќе Мешавина на бои за вас .
Вашето задоволство, нашите извршување!.
3)Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.

Главните својства

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
празно шише
боја:
микс боја
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло+Алуминиумски

Избор на купувачот