2017 Нов луксузен прилагодливи гроздобер англиски булдог прстен симпатична рачно изработени врежан англиски животинско прстени за мажите и жените топла продажба
Ново

2017 Нов луксузен прилагодливи гроздобер англиски булдог прстен симпатична рачно изработени врежан англиски животинско прстени

DEN 748.00
DEN 1151.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Бакар Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Бренд Име:
DANGGAO
Број На Модел На:
R
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Период Tracker
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
Yes

Избор на купувачот