Мека памучна voile чипка Африкански швајцарската чипка ткаенина со камења 6209 Кралска сина Висок квалитет на 5 метри
Ново

Мека памучна voile чипка Африкански швајцарската чипка ткаенина со камења 6209 Кралска сина Висок квалитет на 5 метри

DEN 3958.00
DEN 4656.00

Во форма достапна за нарачката


Материјал Памук + Камења + Дупки (5 метри едно парче) Квалитет Премиум Квалитет, Брза Испорака бесплатен превозот од DHL

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Ширина:
51/52 inches
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Техника:
Плетени
Број На Модел На:
6209
Должина на ткаенина:
5 Метри
is_customized:
yes

Избор на купувачот