2 парчиња/многу Вистински Гориво Притисок Сензор 5WS40039 55PP02-03 За Форд Фокус C-Max S-MAX Галакси Mondeo Транзит Tourneo 1.8 TDCi
Ново

2 парчиња/многу Вистински Гориво Притисок Сензор 5WS40039 55PP02-03 За Форд Фокус C-Max S-MAX Галакси Mondeo Транзит Tourneo

DEN 1658.00
DEN 2047.68

Во форма достапна за нарачката


Вистински Гориво Притисок Сензор 5 WS40039 55 PP02-03 За Форд Фокус C-Max S-MAX Галакси Mondeo Транзит Tourneo 1.8 TDCi 2 парчиња/многу
1.Нашата компанија е професионална фабрика со 63 години историја во производство на plungers, млазници, и испорака вентили за двете авто и морски дизел мотори, главно,ние, исто така, произведуваат некои заеднички железнички делови сега.
2.Ние го поминале ISO9001 сертификација, фабрика за проценка од страна на BV.
3.Ние можеме да произведуваат според вашите примероци и цртежи.
4.Имаме современа опрема, тестирање на машина и систем за управување.,на пример,на крајот површината мелење како огледало.
5.Нашите производи се извезуваат во различни земји од целиот свет, позитивни повратни информации од корисниците од странство.
6. Не MOQ барање ,долго перформанси живот.
Пакување & Испорака
Неутрален Пакување или WY Пакување
Превозот :
1)Со море или со авион се двете достапни во голема количина;
2)Од international express компанија како TNT, DHL, FEDEX, EMS,UPS-от,и др. за мали количини.
3)3-5 дена се дојде до вашиот Кина агент во секој град.
4)Пратката во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
Компанијата Информации
Нашата компанија е една од водечките производителот & снабдувач на морски резервни делови и авто делови во Кина. Во исто време, ние сме поврзани со стотици фабрики специјализирани во производство на сите видови на резервни авто делови со висок квалитет.
Ние сме биле снабдување со сите видови на различни авто делови кои се погодни за Јапонски возило, корејски возила, Европската возило, Американски возило и Кинески возило, итн. Нашите големи извозот ни овозможи да се постигне цена предности од примената на нашите вкупниот обем на продажба. Ние знаеме дека нашите стотици производители многу добро. Ние, исто така, се изучува на светскиот пазар од страна на извоз за многу години. Имаме многу искуство во обезбедување на производи со супериорен квалитет и најконкурентна цена за различни светските пазари.
Ние се надеваме дека можеме да работиме со луѓе од целиот свет, и ние веруваме кои корпоративни со нашата компанија ќе имаат добра корист. Ние ќе стане вашиот пријателски и најдобри искрена бизнис партнер во Кина.
Добредојдовте вашето барање и било каков предлог. Ние се движиме со вас, бидејќи на вашата поддршка!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Марка : нема знак или печат тип на модел или печат WY бренд или како на клиент барање.
2. MOQ : 1 парче
3 . Испорака време : во рок од 3 дена или 15 дена, како клиент е квантитетот.
4. Рок на плаќање :
1)Т/T преку банкарска сметка броеви и компанија и лични;
2) Western union или пари грам;
3) Преку Кинески агенти;
4) Paypal.
5.Гаранција : 100% професионален тест пред товар
6 .Сертификација : ISO9001
7 .Услуга : 24 часа,' професионална услуга онлајн, skype,whatsapp,facebook и др Сертификати

Главните својства

Објектот Должина:
4
Бренд Име:
WY
Објектот Ширина:
4
Објектот Тежина:
0.3
Објектот Висина:
6
Автомобил Производител:
Заменлив

Избор на купувачот