KNL ХОБИ Vogager Модел PEA226 Кина Автомобил 92 анти-авион пушки и муниција кутија со метални парчиња гравирање
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PEA226 Кина Автомобил 92 анти-авион пушки и муниција кутија со метални парчиња гравирање

DEN 1271.04

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот