трговија на големо заврши нараквици кожа хривнија накит заврши гроздобер популарни beaded нараквици кожа ткаенината нараквици за жени
Ново

трговија на големо заврши нараквици кожа хривнија накит заврши гроздобер популарни beaded нараквици кожа ткаенината нараквици

DEN 1317.60

Во форма достапна за нарачката


кожа заврши хривнија трговија на големо популарни нараквици мушка заврши хривнија beaded пријателство нараквици кожна врвка за околу хривнија cb0812 ZZ5 Материјал : 4mm кристал монистра, стаклени семе мониста, mokuba мозок, од не ' рѓосувачки челик копчето,метал : сребро позлатен бакар, никел и олово слободни хривнија големина : 5 слој нараквица со 3 прилагодливи затворачи, кои мерка околу 33 инчен / 34 инчен/ 35 инчи(85cm /87cm /89cm) во должина
Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е специјализирана трговија на големо евтини модни накит. Ние си имаме свој професионален фабриката за правење на морска школка мајка на бисер накит. Посетете ја нашата продавница да видите повеќе : Големи Редовни Акции, Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. Оддалечена област купувачи, ве молиме контактирајте со нас за ова. Плаќање & Купувачот Заштита Можете да изберете плаќање на вашите цел користење на кредитна картичка, запад унија, банкарски трансфер..итн. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Вашето купување се целосно заштитени од Aliexpress.
Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден.
Gurantee Ние gurantee ќе ја прими стоката во добра состојба, во време.
Ние ќе се препратат на стоки или надоместок, доколку го следново случи :
1.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Воздушно Mail пакет не пристигнале по долго време на Овие случаи се ретки, и ако ова некогаш се случува, ние ќе ве информира на рокот за испорака за вашите пакет, кој ќе биде околу 30 дена во зависност од регионот.
3.Клиент е цел пристигна со производи во оштетена состојба.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем.

Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
cb0812zz5
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
нерѓосувачки челик копчето
Синџир Тип:
Заврши Нараквици

Избор на купувачот