Топла Продажба Секс Производи Секси Костими Жените Долна Облека Дама Долна Облека Транспарентен Conjoined Фустан Одговараат Леотар Intimates
Ново

Топла Продажба Секс Производи Секси Костими Жените Долна Облека Дама Долна Облека Транспарентен Conjoined Фустан Одговараат Леотар

DEN 159.00
DEN 186.72

Во форма достапна за нарачката

Известување за е-пошта/порака на испраќање ќе биде испратена до купувачот по ставката е поставена. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци.Ние исто така, обезбеди КАПКА ПРЕВОЗОТ услуги за вашите клиенти, ако треба. Ние не нудат замена за оштетените објект поради испорака штета. Обично, тоа трае 15-60 дена преку Кина Пост Воздух Mail. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме ни e-mail ако не't receive нашата е-мејл по 5 дена од денот на уплатата испратени. Ако објектот е резултат да бидат погрешни, исто така, ние ќе рефундирање на поштенски трошоци назад на купувачот. Телефонски број ќе биде прифатена. Нашата услуга : Ние стоиме зад се што се продава и да ја направат нашата мисија да се обезбеди на нашите клиенти 's задоволство.Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец,Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот. Стапките се разликуваат од земја и од она што беше наредено па затоа ние не сме во можност за снабдување на проценетите трошоци. Ве молиме ни e-mail ако не прими предмети по 60 дена колку што е можно поскоро. Сите не-примени предмети предизвикани од невалидна адреса не се во нашата целосна наплата или замена политика. Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Иако, ние пак item многу внимателни со висок квалитет на пакување, материјали, има непредвидливи штета поради испорака од превозникот. Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас. На нашите продажба expenriences до сега, 0. Ние НЕ се ОДГОВОРНИ за испорака штета на САМИОТ ПРЕДМЕТ. Нашата цел : целта на нашиот бизнис е доведување на нашите клиенти најдобри производи во светот. Тоа трае околу 3 работни дена да го разгледа вашите врати по производ примени. Ние нудиме на нашите клиенти со голем клиент искуство додека нудат на сите производи по најниски цени на интернет. Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата.Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна откако пратката лево Кина. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас . Ние обезбедуваме изразат испорака, но, превозот цената зависи од тежината на предмети.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга ! : ) 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да се одржи редот. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас да solove тоа . Сепак, ние мора да се советува на било погрешна стоки по приемот на објектот.1% меѓународните купувачи ќе бидат наплатени царински давачки. Ве молиме, напишете вашето име и презиме ако сте купувачи од Русија
здраво, драги на bodysuit нема секси G-string
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1.

Главните својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Најлон,Spandex
Број На Модел На:
934B

Избор на купувачот