1PCS Топла Мини Snap Во Хексадецимален месо тело Keyless Електрични Вежба Чак 53mm Возачот Моќ Шрафцигер Конверзија Чак Конвертор P25
Ново

1PCS Топла Мини Snap Во Хексадецимален месо тело Keyless Електрични Вежба Чак 53mm Возачот Моќ Шрафцигер Конверзија Чак Конвертор

DEN 101.00
DEN 145.92

Во форма достапна за нарачката


2 парчиња Топла Мини Snap Во Хексадецимален месо тело Keyless Електрични Вежба Чак 0.3-3.2 mm Возачот Моќ Шрафцигер Конверзија Чак Конвертор
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
1/4" Инчен Snap Хексадецимален Мини Keyless Чак Адаптер За Влијанието Клуч Cordless Вежба
Keyless Вежба Малку Чак Адаптер Конвертор Хексадецимален Месо Тело Моќ Алатка За Брзи Промени.
спецификации :
Боја : Црна
месо тело : 1/4 хексадецимален месо тело
Материјал : Алуминиум легура
Пакет се вклучени :
1pcs 1/4" Вежба Чак Шрафцигер Влијание Возачот Адаптер 1/4" Хексадецимален месо тело Вежби

Главните својства

Бренд Име:
ANENG
Завртка Тип На Глава:
Хексадецимален
Број На Модел На:
Keyless 1/4 Чак Конверзија
Тип:
Шрафцигер Сет
Големина:
Chuck Adapter Capacity range
is_customized:
Yes
Навој На Главата Големина:
/
Магнетно:
No
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Мултифункционален
Со Рачка Или Не:
Yes
Производот:
вежба малку чак
Модел:
Чак Вежба Малку Адаптер
стоки:
Keyless 1/4 Инчен Вежба Малку Чак
Функција:
Електрични вежба Чак
идеален за:
Влијание Возачот Моќ Шрафцигер
Пакет Се Вклучени:
1pc Вежба Малку Чак Адаптер Конвертор

Избор на купувачот