2017 Зима Жените Голем Капацитет Чанта СТП Кожа Познатиот Моден Бренд Занитвам Шупливи Надвор Crossbody Гласник Рамо Tote Кеси
Ново

2017 Зима Жените Голем Капацитет Чанта СТП Кожа Познатиот Моден Бренд Занитвам Шупливи Надвор Crossbody Гласник Рамо Tote Кеси

DEN 763.00
DEN 1526.40

Во форма достапна за нарачката


Напомена : најновата верзија на 2017!!!
Најновите топла продажба тип!!Мода ,убава,топла продаде!
· Материјал : Топ СТП кожа
· Големина : 36cm x 10cm x 25cm
· Функција : Чанта/Гласник торба/торба
· 7 Стилови на располагање
· Повод : Отворено,забава,работа
· Вклучуваат : 1 Појас Забелешки : 1. Поради различни метод за мерење, мерење грешки во рок од 3 cm се неизбежни и прифатливи;
2. Бои на вашиот монитор за компјутер или мобилен може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашите прилагодувања.
3. Модели на чантата може да имаат малку различни, поради различни производство на време и производство на различни серии. Внатрешниот материјал може да биде различен. Ние ќе ја испорача производот во случаен начин.
4. Нормално е дека таа кожа мириса на прв. Ставање торба надвор за неколку дена ќе го направи мирисот прахосвам.

Главните својства

Големина:
36cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Бренд Име:
Gykaeo
Број На Модел На:
KP90E
Декорација:
Празен Од,Занитвам
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Обликот:
Satchels
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој

Избор на купувачот