Нови Меки Силиконски TPU Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A3 Година Црна Маска Година A3 Телефон Торба за Samsung A3 A310 A310F Торба
Ново

Нови Меки Силиконски TPU Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A3 Година Црна Маска Година A3 Телефон Торба за

DEN 86.00
DEN 139.20

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Нови Меки Силиконски TPU Мобилен Телефон Случај за Samsung Галакси A3 2016 Година Црна Маска 2016 Година A3 Телефон Торба за Samsung A3 A310 A310 F Торба
1. Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти. 2. Пакетот може да биде пријавено како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас . 3. Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.
1. Ве молиме да го пополните вашето ЦЕЛОСНО име и презиме и ЦЕЛОСНА адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и Држава. 2. Бидејќи на агол и светлина, вистински објект е боја може да биде малку поинаков од сликата.ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, ви благодариме!
Шопинг Водич :

Главните својства

Бренд Име:
ERAMIKE
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
дизајн:
Симпатична,Украсени
Големина:
4.7 inch
Карактеристики:
2017 Нова Мода Ultrathin TPU Случај
Состојба:
100% Сосема Нов
Материјал:
мека tpu ;силиконски гел
Стил:
Прекрасна Гума Анти-лизгање Мека TPU Телефон Случај
Продажбата на начин:
Трговија на големо Поддршка во парк
Тежина:
Ultra Thin About 30g
Функција:
Висок Квалитет На Модата Цртан Филм Мека Пластика Мобилен Телефон Случај
Пад на превозот:
Поддршка
Карактеристика 2:
подарок за дечко девојка деца нова година и Божиќ на Вљубените
Компатибилен Модел:
за Samsung Галакси A3 2016 Година A310 A310F/DS

Избор на купувачот