6mm Круг Камен Монистра Крстот Хривнија Католичката Rosary Влакно Хривнија Христијански Rosary Молитва Хривнија Накит За Мажите 30
Ново

6mm Круг Камен Монистра Крстот Хривнија Католичката Rosary Влакно Хривнија Христијански Rosary Молитва Хривнија Накит За Мажите

DEN 398.00
DEN 516.48

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
ГЕМ-внатре
Затворач Тип:
Чипка-Up
Материјал:
Камен
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
G11355
Стил:
Класичен
се направени од:
Камен
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Избор на купувачот