Убава Нови 10 Метри Сребрена сива Цвет Облик Висок Квалитет Еластична Чипка Лента Ширина 25мм Костим DIY Декорација Чипка Ткаенина
Ново

Убава Нови 10 Метри Сребрена сива Цвет Облик Висок Квалитет Еластична Чипка Лента Ширина 25мм Костим DIY Декорација Чипка Ткаенина

DEN 96.00
DEN 106.08

Во форма достапна за нарачката


10 Yards Убава Сребро сива Цвет Облик Висок Квалитет Еластична Чипка Лента Ширина 25мм Костим DIY Декорација Свадба се облекуваат Accessorie
Ширина : 25mm
Должина : 10 јарди/многу
Боја р : Сребро сива
Note1 : Можете да изберете различна боја сакате .
Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
За Нас
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
За Нарачки
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
2).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
Shippint
1).Предмети се испраќаат само по уплата.
2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
Плаќање
1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2).Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Повратни информации
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2).Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Главните својства

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
25mm
Број На Модел На:
0630
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Бренд Име:
SMT-ЗАНАЕТ
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Техника:
Извезена
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
100% Полиестер
Должина:
10 јарди
Име на производ:
Еластична чипка лента
боја:
сребро сива

Избор на купувачот