Бракот Романтична свадба декорација 4pcs/set Свадба Торта Нож и Серверот Set + Свадба Toasting Флејта Чаши Шампањ
Ново

Бракот Романтична свадба декорација 4pcs/set Свадба Торта Нож и Серверот Set + Свадба Toasting Флејта Чаши Шампањ

DEN 820.00
DEN 863.04

Во форма достапна за нарачката


Бракот Романтична свадба декорација 4pcs/set Свадба Торта Нож и Серверот Set + Свадба Toasting Флејта Чаши Шампањ

Добредојдовте на Кориснички designe , pls ве молиме контактирајте со нас ако стапче да се направи во вашиот designe
Голем попуст ќе биде дадена доколку количината повеќе од 20 пара !!!

Главните својства

Шема:
Никој
Број На Модел На:
чаша со вино
is_customized:
Yes
Бренд Име:
IVINLA
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
Материјал:
Стакло
Број на Компјутери:
1 сет

Избор на купувачот