50PCS 3W Висока моќност LED Светилки бела /топло бела/природата белата 45mil Чипови, висока светлина светла
Ново

50PCS 3W Висока моќност LED Светилки бела /топло бела/природата белата 45mil Чипови, висока светлина светла

DEN 288.00

Во форма достапна за нарачката

Производот Не : 3 W Висока моќност Led диоди Струја : 3 W : 700m A Просечен Живот : Повеќе од 100000 часа Функција : 1. Висока осветленост, ниско ниво на светлина деградација на енергија, заштеда на енергија. 2. Сертификација : CE, Ro HS, достоен за вашето купување и доверба. 3. Со одличен квалитет чип, подолг живот за да користите Апликации : Широко се користи во Сообраќајот осветлување, Пејсажи осветлување, реклама осветлување, Затворен Осветлување, Посебно осветлување.. Што е Полн Спектар LED Чип : Тоа е најновиот тренд за внатрешна растенија. Напредни LED расте светла користат помалку електрична енергија, и да се создаде помалку топлина, не само што обезбедува интензивна, ефикасно осветлување за внатрешна градинарство системот, но, исто така, направи градината кул. Ова е револуционерен чекор за LED расте светла кои претходно биле во можност да дејствува како единствен извор на светлина за внатрешна градина. Погоден за сите фази на раст на растенијата. Пакет : 50pcs LED Чип

Главните својства

Емитуваат Боја:
топло бела, чиста бела, природата бела
Wattage:
3W
Тип На Објект:
Топката
Бренд Име:
QINGYING
Број На Модел На:
3W

Избор на купувачот