ТУТУ Луксузни Биро Организатор Транспарентност Acryl Молив Случај Пенкало Сад се Зголеми Злато Пенкала Првенство Канцелариски Papelaria Пен Носителот H0101
Ново

ТУТУ Луксузни Биро Организатор Транспарентност Acryl Молив Случај Пенкало Сад се Зголеми Злато Пенкала Првенство Канцелариски

DEN 575.52

Во форма достапна за нарачката


1. Материјал : Acryl
2. Големина : Прибл H : x 11cm W : 7.8cm
3. Н. Ж : 300g
4. Боја : Транспарентност тело и Златен Дното

5. Пакетот вклучува : 1pc/кутија

Главните својства

Тип:
Пенкало Носители
Стил:
Европа
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
H0101
Материјал:
acryl
Новина:
Фантастична

Избор на купувачот