Најдобри Убав Обичај Куче Божиќ Туш Завеса Бања Завеса Полиестер Ткаенини Бања Завеса ПОВЕЌЕ А6 ГОЛЕМИНА.1-21
Ново

Најдобри Убав Обичај Куче Божиќ Туш Завеса Бања Завеса Полиестер Ткаенини Бања Завеса ПОВЕЌЕ А6 ГОЛЕМИНА.1-21

DEN 912.00
DEN 1823.52

Во форма достапна за нарачката

-53.99 -53.99 -53.99 -53.99 -53.99 -53.99 -53.99 -53.99
Детали За Производот
Најдобри Убав Обичај Куче Божиќ Туш Завеса Бања Завеса Полиестер Ткаенини Бања Завеса ПОВЕЌЕ А6 ГОЛЕМИНА.1-21
Бренд име : shunqian Обичај : Да Материјал : полиестер ткаенини Лист Големина : Висока, Широк Предмет : Туш завеса Функција : Водоотпорен Класификација : За Бања Тип на Производ : Бања оркестарот Дизајн : Водоотпорен и удобно Боја : Како на сликата шоу
Состојба : Нова и Висок Квалитет 1.Боја на Сликата како што е прикажано на сликата. (Се должи на компјутерски монитори и осветлување причини, не може да биде малку боја, се надевам дека може да се разбере) моделот на производот може да се прилагоди, бидете сигурни дека ќе треба да се прилагодите на сликата за да бидат оригиналниот HD слика со пиксели над 3000. Кориснички туш завеси можат да се задоволат со сите ваши барања за бања, давајќи ви е удобно. 2.Превозот : 1). Ние само брод вашата потврди адреса во aliexpress,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно пред да се одржи вашата цел,Сите нарачки ќе биде превозот во 1~4 работни дена по исплата потврда 2).Превозот начин е Aliexpress Стандард превозот,E-pack,Кина пост воздух пошта,и др,нормално испорака timen е 20~50 дена,но некои земји ќе биде подолго од 60 дена. Ако сте руски купувачот, ве молиме наведете вашето име и презиме. Поради промени во логистика политика, ние треба вашата full name за да се осигура дека може да ја прими стоката. 3.Плаќање Ние ви препорачуваме да изберете плаќање Преку ЗАЧУВАМ,ЗАЧУВАМ е безбедно за купувачот и за продавачот,ако ви треба да користите"други"плаќањето,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-пошта или пораки. 4.повратни информации Ако не ја прими стоката на време, или ако имате било незадоволство со производи што ги примате, ве молиме контактирајте со нас пред да го оставите вашиот коментар или да се донесе некој спор. Ние ќе ви даде задоволително решение. Топла Пребарување : туш завеса полиестер,туш завеса водоотпорни ткаенини,туш завеса бања завеса водоотпорен,туш завеса 180cm; туш завеса,завеса за бања, бања завеса, слон туш завеса,череп туш завеса,туш завеси,бања завеса,водоотпорен завеси,бања, африкански туш завеса, завеса бања,бања туш завеса,туш завеса 3d, ткаенина туш завеса,цртан филм туш завеса,божиќ туш странични,завеси туш,декорација,секси туш завеса,цвет туш завеса,туш завеса,розова туш завеса,виолетова туш завеса,домот туш завеса

Главните својства

Големина:
60X72inch, 66x72inch, 60x79inch, 66X79inch, 72X72inch, 72X79inch
Број На Модел На:
60X72inch,66X72inch,60X79inch,66X79inch,72X72inch,72X79inch
Стил:
Европа
Бренд Име:
xxihlive
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Шарени
Материјал:
Полиестер
Лист Големина:
Висока, Широк
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер Ткаенини
Класификација:
бања оркестарот
Зборови За Пребарување:
туш завеса бања завеса водоотпорен,туш завеса 180cm
кориснички:
Да,тоа е
Топла клучни зборови за пребарување:
туш завеса полиестер,туш завеса водоотпорни ткаенини
Стил:
Животни
Шема:
божиќ куче
Големина:
60X72inch,66X72inch,60X79inch,66X79inch,72X72inch,72X79inch

Избор на купувачот