10x 15cm Dupont машки да 3p женски 3 ПИНА скокач wire кабел за РК приемник робот
Ново

10x 15cm Dupont машки да 3p женски 3 ПИНА скокач wire кабел за РК приемник робот

DEN 292.80

Во форма достапна за нарачката

Опис 10x 15cm Dupont машки да 3p женски 3 ПИНА скокач wire кабел за РК приемник робот серво Околу 15cm сите должина 3pins dupont главата. Политика за испорака
Предмети ќе биде предаден во рок од 2-3 работен ден по потврди за плаќање (викенд и празник се исклучени).
Item(s) ќе биде предаден на Превозот Адреса. Ние не можеме да ја промените Превозот Адреса штом се изврши плаќањето.
Се враќа
Сите се враќа и размена се предмет на 10% restocking такса (настрана од изберете потврдена дефекти). Тоа значи дека ако сакаат да се здобијат со наплата се должи на купувачите каење или да се вратат целосно функционална ставка за наплата, 10% restocking надоместок ќе бидат одземени од наплата вкупно.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи на враќање. Следење на информации за враќање пратката треба да им се обезбеди на друг начин враќањето нема да биде одбиена.
Враќање објектот треба да биде во сосема нов и неискористени состојба со својот полн пакување испратени до нашето враќање адреса. Враќање објект ќе бидат внимателно прегледани пред да се испрати наплата.

Главните својства

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
RCMOY
MPN:
не се применува
UPC:
Не се применува,не се применуваат

Избор на купувачот

БАКНЕЖ 32A 32bit 2-6S ESC
Ново
БАКНЕЖ 32A 32bit 2-6S ESC
Во форма достапна за нарачката
DEN 1434.72
Класификација на производот: