L&P 925 Sterling Silver Микс Macth Прстени За Жените Топла Продажба сребрен Прстен Модната Панк Стил Бренд парична Казна
Ново

L&P 925 Sterling Silver Микс Macth Прстени За Жените Топла Продажба сребрен Прстен Модната Панк Стил Бренд парична Казна

DEN 996.00
DEN 1915.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
CertificateType:
GIC
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
GIC Број
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
Бренд Име:
L&P
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
Цирконот

Избор на купувачот