Нерѓосувачки Челик Жица Камшик Балон Whisk Миксер, 10-Инчен
Ново

Нерѓосувачки Челик Жица Камшик Балон Whisk Миксер, 10-Инчен

DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката

- 100% Сосема Нов и висок квалитет. - Ги зачувате вашите готвење време, добар помошник во кујна. - Да им помогнам на whisk и тоа ќе ротираат од себе. - Ве молиме да ги споделите рацете се држат настрана од игла кога ќе го користите. - Рака чудак работи и совршен за јајце beaters, палачинка или торта мешање, или било каков вид на мешање. - Лесен за употреба и чиста.

Главните својства

боја:
Сребро.
Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ
Бренд Име:
К2 ДОМА
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
>12
Печење & Тесто Алатки Тип:
Јајце-beater/Блендер
Број На Модел На:
КК-2244EB
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот