Austinbem Топло Лето Писмо Мажите Шорцеви Костим за капење Пливаат Секси Sunga Дише Спортски буквален за мрежа Високо-квалитетни Боксер Мажите Шорцеви 219
Ново

Austinbem Топло Лето Писмо Мажите Шорцеви Костим за капење Пливаат Секси Sunga Дише Спортски буквален за мрежа Високо-квалитетни

DEN 387.00
DEN 667.68

Во форма достапна за нарачката


Задоволителна оценка
Плаќање
1. Ali Express поддржува Виза,Boleto,Master Card,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банките.
2.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт.
Превозот
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако систем ја потврдува купувачи плаќање.
2.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
3.Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина. Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.
4.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот , Ali Express Премиум Превозот, e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена.
5.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена.
Повратни информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Кратко
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Број На Модел На:
AB219
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
Писмо
Бренд Име:
AUSTINBEM
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на купувачот