IKOKY Електро Шок Мало Dilators Секс Играчки За Мажи Електро Шок Пенисот Plug Машки Звучи Dilator Чистота Уред
Ново

IKOKY Електро Шок Мало Dilators Секс Играчки За Мажи Електро Шок Пенисот Plug Машки Звучи Dilator Чистота Уред

DEN 89.00
DEN 109.44

Во форма достапна за нарачката

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение, Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо, однапред ви Благодариме за вашето трпение. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој, Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи, ви Благодарам многу. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Употреба : Чисти од 75% медицински алкохол или се мијат со топла сапуница вода пред и после го користите Само за лични или љубовник употреба. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на, ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.
Приватност Гарантира : Вашата приватност е од најголема важност за нас. Стандардно име на пакетот "телефон случај"(било кои други услови, ве молиме испратете ни порака), и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба, единствениот човек кој знае што е внатре во пакет е со вас!
Пакет се Вклучени : 1 x Секс Катетер
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Никогаш не 'рѓа и мазна кога користите Може да се користи како обичен метал мало приклучокот, а исто така може да се користи како електричен шок, со професионален електричен шок домаќин Материјал : не' Рѓосувачки Челик Големината на дијаметарот : 4mm,6mm,8mm Должина : како на сликата. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните својства

Големина:
Diameter 8mm, Diameter 6mm, Diameter 4mm
Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Број На Модел На:
13051
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
IKOKY
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот