FORUDESIGNS Нова Година Трендовски Деца Училишниот Ранец 3D Печатење Шарени Торба Деца Бебе Ранец Градинка Децата Торба
Ново

FORUDESIGNS Нова Година Трендовски Деца Училишниот Ранец 3D Печатење Шарени Торба Деца Бебе Ранец Градинка Децата Торба

DEN 518.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


>>>Круг Кеси ( Ранец&Рамо Кеси)
Име : Круг Торба Големина : 23*7*23cm Функција : заштитна торби/ анти-крадец покритие за куфер Полот : Мажи и жени/ Момчиња и девојки Дизајн : Животни
П : Зошто на чевли е мал? Купив 8 нас обично!
A : Нашата големина е различна, ви препорачуваме да ја проверите вашата нога должина пред купување на цел)
П : Како да се избере производи?
A : проверете нив се однесуваат на слики)
П : времето За испорака е скоро, но јас не добиваат моите производи.
А : ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, ќе се одговорни за тоа, не грижете се)
П : добив грешка производи / Дека не е она што мислев!
А : ве Молиме контактирајте со нас прво, пред отварање на спорот)
П : што сакате да го направите мојот сопствен дизајн, може ли ?
A : Да, ве молиме контактирајте со нас пред купување на тоа.
Купи Забелешка :
1.Ние обично испратите Кина Пост Воздух Mail, и тоа треба околу 45-60days да пристигне, ве молиме да бидете трпеливи.
2.Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите царинската
3.Ние ќе ја испрати од e Packet да се САД и Русија. Купи повеќе од 2 парчиња, ние ќе ја испрати од e Packet на некои земји.
4.Сите проблеми може да бидат решени доколку можете да контактирате со нас пред отворање на спор или да остават лоши повратни информации)
5.Имаме сопствен ранец и чевли фабрика, добредојдовте пад на превозот и трговија на големо купувачот)))
6.Ви благодариме, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде подобра услуга) имајте убав ден!
>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20"/24"/28" КУФЕР)
>>>TRAVL TOTE КЕСИ ( 45 X21 X29 CM)
>>>Плажа Флип Апостолки ( Мажи & Жени)
>>>Жените Водоотпорен Плажа Tote Кеси
>>>ПОВИК ЗА ОДЕЊЕ ЧЕВЛИ - УНИСЕКС (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>>ТРЧАЊЕ - УНИСЕКС (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>>ЗАМАВ ЧЕВЛИ - ЖЕНИ (ГОЛЕМИНА 35-41 )
>>>Работи Половината Кеси - Унисекс
>>>Crossbody Велосипед Кеси - Унисекс
>>>Мали Училишни Торби за Деца на 3-5 години (12 инчи)
>>> Училиште Кеси за 3-5 Одделение (16 инчи)
>>>Мала Порака Рамо Училиште Кеси
>>>Ручек Кеси
>>>Училиште Кеси со лаптоп џеб ( grade4-6 )
>>>Висок Квалитет Ранец со лаптоп џеб
>>>Висока Топ Платно Чевли Евра 35-45
>>>Ниска Топ Платно Чевли Евра 35-45
>>>Мини Прашка Кеси за жените/деца
>>>3 D Животното Чувствува Ранец ( 17inch) За мажи жени
>>>Снег Чизми ЕВРА 35-45
>>Други вреќи можеби ќе сакате :
>>ТОПЛА ПРОДАЖБА КЕСИ

Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Број На Модел На:
FR111010
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Дожд Маска:
No
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Најлон
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Надворешноста:
Никој
Техника:
3D печатење
Големина:
23X23X7cm
Тежина:
200g
боја:
како на слика
Шема:
3d печатење деца училиште торба
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
цртан филм/мода/повик
Може да се прилагоди:
се разбира
Направен во :
Кина
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Главен Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот