На високо-одделение Породилно Облека се Облекуваат Долг Ракав Nightdress Принцезата Палата Пижами Дома Мебел Одговараат за Бремени Жени YFQ147
Ново

На високо-одделение Породилно Облека се Облекуваат Долг Ракав Nightdress Принцезата Палата Пижами Дома Мебел Одговараат за Бремени

DEN 1255.00
DEN 1793.28

Во форма достапна за нарачката


Како да се купи Материјал

Главните својства

Породилно Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
IOLANCY
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Плоштад Јака
Број На Модел На:
YFQ147
Шаблон Тип:
Цврста
Боја Стил:
Природна Боја
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
боја:
Бела
Карактеристики:
Дише, удобни, меки
Големина:
S,M,L,XL
Објектот:
жените пижами

Избор на купувачот