Goodland LED Лента Светлина AC напон 220V SMD 5050 Флексибилни LED Лента 60LEDs/m Лента за Дневна Соба 1M 2M 3M 4M 5M 10M 12M 15 МИЛИОНИ 20М
Ново

Goodland LED Лента Светлина AC напон 220V SMD 5050 Флексибилни LED Лента 60LEDs/m Лента за Дневна Соба 1M 2M 3M 4M 5M 10M 12M

DEN 144.00
DEN 179.52

Во форма достапна за нарачката


Trending Стил НОВА ТОЧКА ПРЕПОРАЧУВА добредојдовте во мојата продавница, Најдобри желби за вас да се има добар шопинг патување! САД$ : 0.99 US$ : 1.99 US$ : 4.98 US$ : 3.19 US$ : 4.39 US$ : 2.99 US$ : 3.34 US$ : 3.29
Goodland LED Лента Светлина AC напон 220 V SMD 5050 Флексибилни LED Лента 60 LEDs/m Лента за Дневна Соба 1 M 2 M 3 M 4 M 5 M 10 M 12 M 15 МИЛИОНИ 20М
Точка Име : ЛЕР Газа Светлината LED Чип : SMD5050 Напон : AC220 V LED Кол : 60 LED/M Зрак Агол : 120° Водоотпорен : на Располагање Моќ Приклучок : ЕУ Plug Големина : (H)6mm x (W)13mm Cuttable секој 1 метар по сечење марки Долг Живот : во Текот 50000hrs Гаранција : 1 години 1 * LED Лента Светлина 220 V, ЕУ Plug 1 * Фитинзи(1*pin,1*крај приклучок)
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Испорака Методи :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција.
3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме!

Главните својства

боја:
ЕУ Приклучок
Wattage:
3M, 4M, 5M, 6M, 7M, 8M, 9M, 10M, 12M, 15M, 18M, 20M, 25M, 1M, 2M
Бренд Име:
goodland
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
Yes
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Модел:
SMD5050
Број На Модел На:
125060
Енергија:
Префрлете
Боја Temp(К):
Топло Бела(2800-3200),Ладно Бела(6000-6500)
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
60
Потрошувачка на енергија (W/m):
14.4 W/m
Долг Живот (часот):
50000 часа
Гаранција:
1 години
Зрак Агол:
120°
Должина:
1M 2M 3M 4M 5M 6M 7M 8M 9M 10M 12M 15M 18M 20M 25M
функција 1:
led лента
Карактеристика 2:
led лента светлина
функција 3:
led лента 220v
карактеристика 4:
led лента 5050

Избор на купувачот