WB003 10*10*0.67 м 33ft вода базен, базен за 0.9 мм ПВЦ Поправка колекции Фабрика Цена со Бесплатен Превозот Бесплатно Логото
Ново

WB003 10*10*0.67 м 33ft вода базен, базен за 0.9 мм ПВЦ Поправка колекции Фабрика Цена со Бесплатен Превозот Бесплатно Логото

DEN 105504.00

Во форма достапна за нарачката

Добиете најновите quoation.
Ви благодариме ^_^
Спецификација
Гигант Гумени базен
Рекламирање
Спецификација За Производ/ Модели
овој производ може да Wildely се користи во репродукцијата центар, забавен парк, летни настани. Услуги на клиентите ♥ ве Молиме контактирајте со нас сега. Тоа може да потрае подолго доколку објектот е прилагодено или посебна цел, ние високо го цениме вашето трпение.67 м гумени Модел Само ) 2198 USD
Производ Детали : Големина : 6 m/7m/8m/9m/10m итн. Сите на вода играчки доаѓаат со 2 години ограничена гаранција. Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации и 5 ѕвездички по вашето задоволство од hight оценка ќе ни помогне да се нудат повеќе производи по пониска цена. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.9 мм ПВЦ Благодарение вентил Засилен прикачите точка Солидна Боја : бела, црна, сина, розова, црвена, зелена, жолта,портокалова,виолетова Додаток : 2 M јаже Поправка комплет : swatches (не вклучуваат лепак, бидејќи забрането со воздушен превоз) Пакет : картон или внатрешна кеса
Испорака во Согласност со клиенти начин на испорака
Потекло гуангжу, кина
Минимум за 1pcs
Ве молиме изберете базен боја
ако ви треба Злато и Silever боја, pls контактирајте со нас, прво, Ви Благодарам. Продавачот има никаква контрола над обичај инспекција задоцнување, љубезно ве молиме да комуницирам со нас, доколку ова се случи.
♥ Ние можеме да дизајнираме како вашето барање и производство на сите видови на inflatables според вашите барања.
Должност & Данок Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време откако ќе се стави ред !!!
Експрес испорака време 3-6 дена (Нормално)
Нормално ние брод на производ со Федекс/UPS/ DHL/ Aramex/DPEX
Од Февруари 2 , ред прифатени, но ние ќе бидат во можност да организира вашата нарачка по Feb 25, поради Кинеската Нова Година! Ви посакувам најдоброто.тоа може да донесе најдобри adversting ефект за вас и вашиот бизнис
Помина SGS , EN71-1,EN71-2,EN71-3, Доведе Бесплатни Не СТП или ЈП !!!
Големина на : 10*10*0. Можете Да Интерес Во Производи Подолу
За Ben Ao
Превозот и Предавање на ПРОЗОРЦИ / DHL / Федекс 3-6 дена пристигнување EMS / Aramex 5-10 дена пристигнување (ID информации потребни ако ние брод на Блискиот Исток) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Не прилагодено производ 7-12 дена C ustomized производ 10-18 дена Секој објект ќе бидат обработени & спакувани внимателно (преку картонска кутија, ПВЦ или оксфорд торба. ве молиме имајте предвид дека. Ние сакаме да бидете сигурни дека сте целосно задоволни со нашите производи. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.ipping трошоци за одбиени пратки.Да ни кажете што сакате и вашите идеи.
Retures Сите стоки ќе бидат проверени и кога ние го бродот. Материјал : 0. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Производство на време 7-10 работни денови. Ние ќе ви испратиме предмети да ви откако вашата уплата е завршен. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ви благодариме. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. ект) да гарантираат дека ќе го добиете на вашиот предмет во добра состојба! Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да ефект како брзо вашиот производ е прегледан.

Главните својства

Големина:
10M dia.33ft
Тип:
Базен
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
дизајн:
Голем Отворен Гумени Рекреација
Материјал:
ПВЦ
Бренд Име:
BENAO
Број На Модел На:
WB003
боја:
Сина и Жолта
Материјал:
0.9 милиметри дебелина ПВЦ tarpualin
Тип:
Гумени вода базен
Сертификат:
SGS EN71-1,-2,-3
логото:
слободни
Додатоци:
Поправка Колекции, Инструкции.
Големина:
10m Diameter 33ft
Гаранција:
3 Години
Пакување:
Професионални силна PVC кеса
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот

забавен парк игра
Ново
забавен парк игра
Во форма достапна за нарачката
DEN 103440.00
Класификација на производот:

гумени бивол
Ново
гумени бивол
Во форма достапна за нарачката
DEN 86400.00
Класификација на производот: