TTLIFE 2017 Hight Квалитетни Нерѓосувачки Челик Мрежа Брашно Вовлекува Sifter Сито Цедилка tamizadoras harina Торта Печење Кујна Алатка
Ново

TTLIFE 2017 Hight Квалитетни Нерѓосувачки Челик Мрежа Брашно Вовлекува Sifter Сито Цедилка tamizadoras harina Торта Печење Кујна

DEN 99.00
DEN 133.44

Во форма достапна за нарачката


TTLIFE 2017 Hight Квалитетни Нерѓосувачки Челик Мрежа Брашно Вовлекува Sifter Сито Цедилка tamizadoras harina Торта Печење Кујна Алатка
F eature s :
Совршен за бришење прашина бришење прашина преработен' шеќер
Употреба на прашина работа површина за леб,пица тестото,торта колачиња
Одлично за Глутен-Слободен диети sifts ориз брашно отстранување на grittiness
Одлично за вовлекува брашно, дурам пченица, ориз, брашно, како и протегаат чорби
Спецификации :
Печење & Тесто Алатки Тип : Sifters & Shakers
Големина : Како На Сликата
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Функција : Еко-Пријателски,Порибено
Тип : Печење & Тесто Алатки
Пакетот Вклучува :
1 X Нерѓосувачки Челик Мрежа Брашно
*ШОПИНГ СОВЕТИ*
Како можам да плати за мојата купување? Alipay(зачувам),Кредитни картички се прифаќаат. ако имате барање на предмети, контактирајте со нас или да се направи порака под цел. Ние ќе брод предмети во рамките на 3 дневна откако ќе се направи исплата.(Празник освен). Pls внимателно проверете го вашиот превозот адреса и информации, така што можете да го добиете вашиот добро на време.
Што е вашиот превозот метод ? Aliexpress Стандард Превозот Тоа е потребно за 15-69 дена да се поголемиот дел од земјата. можете да ги пратите на вашиот парцела во цел страница. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е потребно за 20-90 дена да се поголемиот дел од земјата,не може да се следи кога пратката лево Кина. можете исто така да изберете DHL, или ЕМС, нормално ќе може да се добие во рок од 3-12days.навистина брзо.
Она што за пакет? Ние се големо внимание во пакување секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Нашите производи штета стапка е многу ниска.
Сеуште не е примен на производи или добра штета? Ако не ви се допаѓа производот. Ако тоа е оштетен кога ќе се примени Ако не ја добиете вашата цел . Ве молиме контактирајте со нас,ние може да slove сите на вашето прашање. Ве молиме не го отвори спорот и да даваат лоши повратни информации!
Како можам да добијам попуст и повеќе помош? Ако има потреба од големи количини, ве молиме контактирајте со нас ние ќе ви понудат добра цена. можете исто така да одат во мојата продавница се најде забава. Gve ни 5stars повратни информации и да оставите порака,контактирајте со нас на нов поредок ќе добијам 5% попуст. Соберат нашата продавница и споделување на нашиот магазин за facebook ,twwiter така натаму,тогаш земи слика испраќате за нас. Ќе стане нашите ВИП можат да уживаат во повеќе попуст и благосостојба.

Главните својства

Бренд Име:
TTLIFE
Печење & Тесто Алатки Тип:
Sifters & Shakers
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
JJMFSHH080000
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Избор на купувачот