Супер симпатична цртан филм овци со Топла рака покрие Перница перници Бела и розова
Ново

Супер симпатична цртан филм овци со Топла рака покрие Перница перници Бела и розова

DEN 617.28

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Перница/Перница
Бренд Име:
SPIXT
Форма:
Гениј
Број На Модел На:
овци кадифен
Предупредување:
1pcs
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Животни:
овци

Избор на купувачот