8PCS Топката Лежишта Поставите 4x8x3mm 8x12x3.5mm За WLtoys 1/18 A949 A959 A969 A979 A959-Б A969-Б РК Автомобил Замена A949-33 A949-36
Ново

8PCS Топката Лежишта Поставите 4x8x3mm 8x12x3.5mm За WLtoys 1/18 A949 A959 A969 A979 A959-Б A969-Б РК Автомобил Замена A949-33

DEN 172.80

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза Испорака, Со Следење На Број
Добиете предмети,Или испраќање /наплата
Дополнителни прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас.
Предмет : Топката Лежишта Пакет вклучуваат : 4 Парчиња Топката Лежишта 8x12x3.5mm 4 Парчиња Топката Лежишта 4x8x3mm Компатибилен со : WLtoys 1/18 A949 A959 A969 A979 A959-Б A969-Б A979-Б K929-Б Himoto E18 HSP 1/18 Redcat E18 RC Модел на Автомобил Игран : Лесно се надополни од оригиналниот дел Произведени од Страна на Hobby Park ,Добро направени и издржливи,100% Нов Забелешка : ве Молиме kidnly се однесуваат на вашата настава и функција & Спецификација, или Контактирајте не за Било какви прашања Бојата на објектот може да се разликува малку поради Фотографија и Следење на Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Оска Имајќи
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
191175
За Возило Тип:
Автомобили
Бренд Име:
HobbyPark
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Метал
Алатка Материјали:
Собрани класа
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Топката Лежишта Сет
Надградба На Делови/Додатоци:
Топката Лежишта Сет
За Возило Тип:
рк хоби автомобил

Избор на купувачот