Сосема Нов Висок Квалитет NP07LP Проектор Светилка со Станбен За NEC NP300 NP400 NP410 NP500 NP510 NP600 NP610 Со 180day Гаранција
Ново

Сосема Нов Висок Квалитет NP07LP Проектор Светилка со Станбен За NEC NP300 NP400 NP410 NP500 NP510 NP600 NP610 Со 180day Гаранција

DEN 1130.40

Во форма достапна за нарачката


Поевтина сијалица може да се обезбеди :
Опис :
1.Дел No : NP07 LP
2. Тип : Компатибилни Светилка со Домување
3. Време на испорака : рок од 24 часа
4. Минимална Цел Количество : 1 парче
5. Пакување Детали : Мека Пена со двоен картонска кутија
6. Фабриката Директно да го Продаде, Најдобра Цена со Висока осветленост
7.Квалитетот на светилка имаат строги тестирани пред превозот
8. Гаранција време : 180 ДЕН од добие светилки.
На NP07 LP е наменет како замена за употреба во NEC бренд проектори и
е замена светилки за алтернативни модели за проектирање наведени подолу :
За NEC NP300 NP400 NP410 NP500 NP510 NP600 NP610 Проектори
Добредојдовте да контактирате со нас ако сте заинтересирани во нашите производи,Ние ќе ви испратиме повеќе детали за тоа.
Производ Слики :
Ви благодариме за вашата посета нашата продавница & уживаат во Превозот!

Главните својства

Бренд Име:
XIM
Број На Модел На:
NP07LP
производител:
DLAMPS
Компатибилен со:
NEC NP300 NP400 NP410 NP500 NP510 NP600 NP610
Состојба:
100% НОВИ Светилка Со Домување
Гаранција:
180 дена

Избор на купувачот